„Kręcąc się po świecie” once again… :-)

Audycja „Kręcąc się po świecie” kolejny raz gościła nas na antenie 🙂 Tym razem mieliśmy przywilej opowiadania o Australii.

Tym samym kolejny raz przekonaliśmy się, że branie udziału w takich audycjach to nie tylko frajda (bo jest okazja poopowiadać o swoich podróżach i samemu powspominać :-)), ale również możliwość dotarcia do większego grona osób, które zainteresowane są podróżowaniem, a często po prostu wahają się przed podjęciem decyzji o dalekiej podróży.

Krecac sie po swiecie

Taka audycja może „dać kopa” i sprawić, że to co było tylko mglistym pomysłem, przerodzi się w czyn i nieśmiały stanie się śmiałkiem, a głodny przygód będzie mógł najeść się do syta po tym jak usłyszy od innych jak proste i owocne (bo pełne wrażeń na całe życie) jest podróżowanie i sam wybierze się w odległy rejon świata. Australia, która leży dokładnie po drugiej stronie Ziemi od naszego regionu świata może być dobrym celem na dłuższą podróż, która dostarczy niezapomnianych wrażeń. I o tym właśnie opowiedzieliśmy w kolejnej audycji „Kręcąc się po świecie”.

Leave a Reply