Archive for październik, 2011

Uwaga! Uczestniczymy w festiwalu podróżniczym „Explorers Festival 2011”!

niedziela, październik 23rd, 2011

explorers_festival-540

Serdecznie zapraszamy naszych czytelników i przyjaciół na tegoroczną edycję bodajże najważniejszego w Polsce festiwalu podróżniczego – „Explorers Festival”. Jesteśmy gośćmi, których prezentacja będzie pierwszą spośród licznych prezentacji jakie zostały przygotowane na tegoroczną edycję festiwalu. Będziemy występować u boku takich tuzów podróżnictwa i przygody jak: Alain Robert, Ines Papert, Basil Pao. Richard Meredith-Hardy, Alex Honnold i wielu innych. Już samo tak szacowne grono powoduje, że jest to dla nas ogromna nobilitacja.
Tym bardziej więc zapraszamy na ten festiwal bo wiedza o podróżach i pasjach życia związanych z poznawaniem świata – zarówno tego pięknego jak i tego wymagającego ekstremalnych umiejętności i samozaparcia – będzie tam skondensowana do tego stopnia, że każdy kto podróżuje bądź marzy o poznawaniu świata z pewnością zostanie nią rażony! 🙂
Festiwal będzie trwał pięć dni: od 16 do 20 listopada 2011 a większość z festiwalowych spotkań będzie miała miejsce w Sali Widowiskowej przy al. Politechniki 3a w Łodzi. Nasza prezentacja będzie miała miejsce 16 listopada 2011 o godz. 18:50.
Poza tym będziemy mieli również swój udział w Wielkiej Lekcji Geografii, która każdego roku towarzyszy festiwalowi „Explorers Festival”. To adresowane do szkół wydarzenie będzie miało miejsce w piątek 18 listopada 2011 w Auli Czerwonej Wydziału Prawa i Administracji UŁ (ul. Kopicińskiego 8/12). W przedstawianych tam prezentacjach będą uczestniczyć uczniowie i nauczyciele z aż 85 szkół. Nasza wizualizacja dotyczyć będzie wysp Indonezji. Serdecznie zapraszamy!
Wszystkie szczegóły dotyczące „Explorers Festival” (włączenie z dokładnym programem) można znaleźć na oficjalnej stronie festiwalu: http://www.explorersfestival.pl/index.html
Jeszcze raz zapraszamy. Do zobaczenia na „Explorers Festival 2011”!