Z Pajacykiem dookoła świata

Kochani, pozostając nadal w klimacie poprzedniego wpisu – niniejszym ogłaszamy, że my też mimo, że ciągle w drodze i bez środków na dofinansowywanie organizacji dobroczynnych, zdecydowaliśmy, że na tyle ile możemy – chcemy pomagać! I to „od już”. Przecież od samego początku towarzyszy nam hasło – chcieć to móc. Dlatego od dziś na naszą stronę zaprosiliśmy Pajacyka. Pajacyk będzie mieszkał na naszym blogu u góry po prawej stronie w bocznym menu.
Dla tych którzy nie wiedzą na czym polega ta akcja kilka słów wyjaśnienia. Pajacyk to nazwa programu dożywiania dzieci w szkołach, który prowadzi Polska Akcja Humanitarna. PAH stworzyła stronę pajacyka, aby zbierać pieniądze na dożywianie dzieci w szkołach i świetlicach. Jeśli wejdziesz na stronę pajacyka i klikniesz w jego brzuszek, ofiarujesz dzieciom ciepły posiłek nie ponosząc żadnych kosztów. Aktualnie dzięki tej akcji PAH dożywia 1151 dzieci w 62 placówkach w 13 województwach.
Pewnie wielu z Was zapomina codziennie klikać w jego brzuszek, a to przecież nic nie kosztuje. Zwracamy się do Was z gorącą prośbą, byście każdorazowo przy czytaniu naszego bloga klikali w brzuszek pajacyka (uwaga, z jednego komputera można kliknąć raz na dobę). Tak oto wspólnymi siłami możemy pomóc polskim dzieciom znajdującym się w potrzebie! Dziękujemy 🙂

5 komentarzy to “Z Pajacykiem dookoła świata”

 1. Ewa Says:

  piękna idea, dzięki za pomysł, ja często zapominam, nie mogę być sponsorem, ale w sposób, który prponujecie oczywiście będę pomagała zawsze ilekroć tu zajrzę; dziś już to zrobiłam 🙂

 2. Franka Says:

  Dziękujemy za przypomnienie. Faktycznie idea pajacyka powinna być ciągle wspierana, bo szkoły w małych miejscowościach pełne są głodnych dzieci. Tak trzymać! Ja kilkam codziennie!

 3. Kacper Says:

  Pajacyk rulez! Kilkam każdego dnia i mam nadzieję, że mleko i bułka dotrze do coraz większej liczby głodnych dzieciaków. Pozdrawiam podróżników!

 4. Lenka Says:

  Karmimy, karmimy! Niech dzieci mają wreszcie posiłki. Skoro nie możemy pomagać na szerszą skalę dzieciom w Kambodży to chociaż nasze – polskie niech cieszą się z pomocy! Trzymajcie się w tej Azji 🙂

 5. admin Says:

  Dziękujemy wszystkim za wsparcie! Pomagajmy wszystkim biednym, a świat stanie się wtedy piękniejszy. Nasze podróże uczą nas tego, że czasem naprawdę wystarczy zwykła ludzka życzliwość i uśmiech by żyło się lepiej. Tam gdzie możemy będziemy to robić. Wtedy każdy – czy to polskie dziecko, czy rosyjskie rodziny z Nowosybirska, czy biedna rodzina z Ułan Bator, czy chińskie dzieci w przedszkolu, czy laotańskie wiejskie dzieci dżungli, czy kambodżańskie i wietnamskie ofiary wojen i reżimów swoim uśmiechem i chęcią życia nam wszystko wynagrodzą! Pomagajmy razem a świat stanie się piękniejszy.

Leave a Reply