Bloger 2009 roku – finisz!

Kochani zostało już tylko dwa dni na głosowanie na blog w ramach konkursu „Bloger 2009 roku”. Nie wiemy czy mamy jakiekolwiek szanse, gdyż blogów w kategorii „Życie” jest prawie 180, ale dlaczego nie próbować? Im więcej głosujących tym szanse większe! 🙂 Mamy więc do Was uprzejmą prośbę o klikanie w baner “Bloger 2009 roku” (pan z megafonem na zielonym tle), który znajduje się w menu naszego blogu u góry po prawej stronie i po otworzeniu strony do oddawania głosu wystarczy wpisać swój adres e-mail i kliknąć obok przycisk “Wyślij”. Potem na ten adres e-mail przychodzi wiadomość, w której należy kliknąć na link potwierdzający oddanie głosu (to taka forma weryfikacji, żeby nie oddawać głosów z fałszywych, nieistniejących kont e-mail). Uwaga #1: nie trzeba podawać żadnego kodu o którym mowa powyżej pola przeznaczonego na adres e-mail, ponieważ ten kod dotyczy tylko osoby biorącej udział w konkursie, a nie osoby oddającej głos. Uwaga #2: jeżeli masz kilka adresów e-mail zagłosuj z każdego swojego adresu e-mail. W ten sposób zwiększacie nasze i swoje szanse 🙂
Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i wszystkie miłe słowa, które otrzymujemy od Was pocztą. Będziemy dla Was pisać bez względu na efekty jakichkolwiek konkursów, bo wiemy, że ma to sens i warto dzielić się z Wami swoimi przeżyciami. Przecieramy w ten sposób drogę innym!

3 komentarze to “Bloger 2009 roku – finisz!”

  1. Kacper Says:

    Ja oczywiście głosowałem. I to z dwóch kont! 🙂 Pozdrawiam podróżników z odtajającego podkarpacia.

  2. Franka Says:

    Głosy oddane! No i jak wyniki? Coś wiadomo? Gdzie jesteście? Pozdrowienia gorące z Polandii.

  3. admin Says:

    Jesteśmy na Bali w Ubud. Niestety dostęp do sieci tu taki, że nie możemy opublikować nowych wpisów do blogu, ale jak tylko złapiemy jakąś sensowniejszą sieć będziemy pisać! 🙂 Pozdrawiamy wszystkich czytelników!

Leave a Reply