Życzenia świąteczne

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, życzymy naszym Czytelnikom, Przyjaciołom i Sympatykom przede wszystkim odwagi i uporu w dążeniu do realizacji własnych marzeń! Jesteśmy najlepszym przykładem tego, że chcieć to móc, a frajda, jaką sprawia kolejny raz powiedzenie: „robię to, o czym zawsze marzyłem” jest nieporównywalna z niczym innym! I przekonaliśmy się, że to prawda, że jeśli się czegoś bardzo mocno pragnie, to cały wszechświat sprzyja osiągnięciu tego celu. Dlatego Kochani – życzmy Wam, aby tegoroczne listy robione na pierwszych stronach nowych kalendarzy, pt. „w 2010 roku zrobię/będę/pojadę…” żyły dłużej niż do 2 stycznia i aby były wyznacznikiem tego, co chcecie osiągnąć i do czego dążycie przez cały rok, abyście w następnego Sylwestra… np. byli w Kambodży, jeśli taki właśnie miałby być Wasz plan 🙂 (bo nasz mniej – więcej taki był 🙂 i proszę – udany). A zatem – niech życzenia się spełniają, a my im w tym pomagajmy, bo naprawdę warto!

Poza tym oczywiście życzymy Wam zdrowych, spokojnych Świąt, szalonych zabaw sylwestrowych (dla tych, którzy jadą w góry – dużo śniegu) oraz wszystkiego co najlepsze na cały Nowy Rok 2010.

Swiateczne zyczenia

5 komentarzy to “Życzenia świąteczne”

 1. Ewa Says:

  Hej, do ntej pory mówiłam sobie – a ja mam choinkę, pierogi i uszka z groszem itp. ale też mam ochotę na drinka z tej butelki z kapturkiem mikołajowym – jednej albo innej; na wierzchu tylko Johny Walker a dalej – niespodzianki. Chciałabym być Wami na tej plaży. 🙂

 2. admin Says:

  Zapraszamy! My też życzylibyśmy Wam i sobie być tutaj razem!

 3. Ewa Says:

  faktycznie link nie działa, ale można w polskich googlach wpisać zwyczajnie – blog roku i wyskoczy wybiermy blog nroku 2009, niestety zgłosić może tylko właściciel, więc piłka po waszej stronie! pozdrawiam

 4. tom Says:

  Wspaniałego Nowego Roku, a w nadchodzącym 2010 wielu wrażeń i natchnień do coraz pełniejszego poztsrzegania świata pod stopami. Zdrowia i siły oraz wytrwałości.

 5. admin Says:

  Hej Tomek.
  Dziękujemy za życzenia i oczywiście dla Ciebie też samych super podróży i oby 2010 rok obfitował w przygody o jakich będzie trudno zapomnieć!

Leave a Reply