Blog Roku 2009!

Kochani,
Za namową naszych Czytelników, pełni optymizmu i nadziei zgłosiliśmy nasz blog do konkursu „Blog Roku 2009”. Celem konkursu jest wybranie 15 najlepszych blogów ubiegłego roku – jest 10 kategorii tematycznych oraz wyróżnienia dodatkowe.
Nikogo chyba nie zaskoczymy informacją, że nasz blog startuje w kategorii „Podróże i szeroki świat” 🙂 Wyboru najlepszych blogów dokonują Czytelnicy oraz przypisani do każdej kategorii Jurorzy – osoby znane ze świata kultury i mediów – specjaliści w poszczególnych dziedzinach.
Dziś zakończył się pierwszy etap konkursu – jedyny w którym my mieliśmy coś do zrobienia, czyli zgłaszanie blogów do konkursu 🙂 No i zgłosiliśmy! Reszta w Waszych rękach! Od dziś można SMS-owo głosować na blogi konkursowe.
Powiemy szczerze i bez owijania w bawełnę: BARDZO LICZYMY NA WASZE WSPARCIE i pełną mobilizację Rodzin, Przyjaciół, Znajomych i każdego, kogo spotkacie na swojej drodze do 21 stycznia 2010 (do tego dnia bowiem można głosować).
Aby zagłosować na nasz blog wyślij już teraz SMS o treści: D00124 na numer: 7144 (koszt 1,22 zł)
Na głosowanie jest tylko 9 dni, dlatego tak ważne jest, żebyście wysłali SMS już teraz! 🙂
Dziękujemy za każdy głos! (pamiętaj, że jeśli masz 2 telefony, to możesz zagłosować 2 razy!)
Kolejnym etapem będzie wybór przez Jury (spośród wytypowanych SMS-owo blogów), zwycięzców poszczególnych kategorii – wtedy już nam wszystkim pozostanie tylko trzymanie kciuków 🙂
Życzymy powodzenia sobie i wszystkim naszym konkurentom 🙂

Blog Roku 2009! - Głosuj na nas!

PS. A teraz kilka faktów, dlaczego powinniście zagłosować właśnie na naszego bloga:
– bo nas znacie (bezpośrednio lub właśnie dzięki blogowi i stajemy się sobie coraz bliżsi)
– bo wszystkich, którzy nas czytają traktujemy jak przyjaciół – dzięki Wam wiemy, że to co robimy i o czym piszemy ma sens, a nasza postawa jest inspiracją dla innych, którzy już zapowiadają swoje własne „odkrywanie nieznanych lądów”
– bo lubicie czytać naszego bloga (wiemy ilu mamy czytelników i jeśli każdy z Was pomoże nam zdobyć chociaż 4 głosy to sądzimy, że mamy szansę dostać się do kolejnego etapu :-))
– bo każdy z Was jest zaproszony, żeby nas odwiedzić w czasie swojego urlopu (czekamy na Was gdziekolwiek możecie na trasie – będziemy mogli razem opisać nasze przygody i podzielić się nimi z innymi)
– bo wspólnie chcemy promować odwagę w realizowaniu marzeń i sięgania po „niemożliwe”, a często siedząc za biurkiem lub gubiąc się w natłoku codziennych spraw wydaje się nam to nierealne – my się odważyliśmy i efekty już znacie 🙂
– bo to konkurs, w którym my i nasi Czytelnicy stanowimy jedną drużynę i wspólnie chcemy go wygrać! Z góry za to dziękujemy!

6 komentarzy to “Blog Roku 2009!”

 1. Ewa Says:

  Oczywiście, głosujemy gremialnie! świetnie, że zgłosiliście, konkurencja duża ale Was już największy (chyba) objętościowo, a treść nie ma sobie równej – i poważna i wesoła i poradnicza, a te zdjęcia!!! wszystko zachwyca!!! 🙂

 2. Lenka Says:

  Głosujemy! Wasz blog jest cudowny więc jesteśmy „za” 🙂

 3. Kacper Says:

  Ja SMS już wysłałem. Jak się uda to moja dziewczyna też wyśle 🙂 Pozdrawiamy.

 4. admin Says:

  Dziękujemy, dziękujemy! My wysłać nie możemy, bo ani telefonu nie mamy, ani możliwości, ale każdy głos bezcenny! 🙂 Wszystkim za wsparcie dziękujemy bardzo serdecznie i zapraszamy do nas!

 5. Ewa Says:

  no, kochani, jesteście w drugim dniu w pierwszej dziesiątce, tylko tak dalej! 🙂

 6. Adam Says:

  Oczywiście dokładam swój głos 🙂

Leave a Reply